Produkty 3mk – kompleksowa ochrona telefonu

Jak zabezpieczyć ekran smartfona?

Nie od dziś wiadomo, że ekran naszego smartfona to jeden z najbardziej podatnych na uszkodzenia elementów współczesnych telefonów komórkowych. Wiadomo także, że cena serwisu rozbitego wyświetlacza nie należy do najmniejszych, dlatego w tym wypadku lepiej zapobiegać, niż leczyć. Kupno odpowiedniego protektora na ekran smartfona to jedna z pierwszych czynności, którą powinniśmy wykonać po rozpakowaniu nowego telefonu. Dlaczego warto zainteresować się firmą 3mk?

Założona w 2006 roku firma 3mk to jeden z liderów w branży produkcji folii ochronnych na telefon. Polskie przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada folie oraz szkła hartowane na niemalże wszystkie modele smartfonów. Decydując się na zakup produktów 3mk otrzymujemy możliwość ochrony nie tylko płaskich wyświetlaczy, ale również zaokrąglonych ekranów. To ważne, ponieważ większość renomowanych producentów smartfonów decyduje się na zaoblony kształt wyświetlacza nie tylko we flagowych, ale również i w budżetowych modelach urządzeń mobilnych. Co ciekawe, produkty z logo 3mk można zakupić w wielu Punktach Partnerskich na terenie Polski, ale również w Chorwacji, Rumunii czy Słowenii.

HardGlass, czyli ochrona każdego milimetra

Jedną z najpopularniejszych linii produktów 3mk są szkła hartowane serii HardGlass. Oferują one całkowitą ochronę zaokrąglonych ekranów w telefonach marki Apple, Samsung oraz Huawei czy LG. Charakteryzują się one wysokim stopniem protekcji wyświetlacza. Szkła hartowane wykonane są z tworzywa o twardości 9H. Technologia laserowej precyzji sprawia, że produkt jest idealnie dopasowany do urządzenia, a jego krawędzie są praktycznie niewidoczne. Producent oferuje nam nie tylko standardowe szkła HardGlass MAX, ale także kilka innych protektorów o równie ciekawych cechach charakterystycznych:

  • HardGlass MAX – szkła hartowane o wysokiej odporności na stłuczenia i zarysowania
  • HardGlass MAX FullGlue – szkła, w których klej ulokowano na całej powierzchni produktu
  • HardGlass MAX Privacy – ochrona nie tylko ekranu, ale także treści na nim wyświetlanych
  • HardGlass MAX SoftEdge – technologia SE™ zwiększa wytrzymałość produktu

Produkty HardGlass można kupić również w wersji ochraniającej płaską część wyświetlaczy.

FlexibleGlass – innowacyjna hybryda szkła hartowanego i folii

Chciałbyś odpowiednio zabezpieczyć ekran swojego telefonu, ale nie możesz podjąć decyzji, na jaką formę protekcji się zdecydować? Jesteś zwolennikiem niewielkiej grubości folii ochronnych, ale jednocześnie chciałbyś ochronić wyświetlacz smartfona przed rozbiciem? Firma 3mk w swojej ofercie posiada innowacyjne produkty FlexibleGlass. Dlaczego są one wyjątkowe? To pierwsze na rynku połączenie folii ochronnej ze szkłem hartowanym. Ten segment protektorów na ekran charakteryzuje się niepękającą hybrydą o grubości mieszczącej się w przedziale 0,16 – 0,20 mm. FlexibleGlass o stopniu twardości 7H gwarantuje idealne dopasowanie, kompleksową ochronę oraz niezwykłą wygodę z korzystania.

Produkty skrojone pod oczekiwania klientów

3mk doskonale rozumie potrzeby klientów, dlatego w swojej ofercie oprócz szkieł hartowanych HardGlass oraz hybryd FlexibleGlass posiada również standardowe folie ochronne. Produkty serii ARC to elastyczne folie gwarantujące ochronę przed licznymi zarysowaniami oraz mikropęknięciami. Dodatkowo, ten segment protektorów został wyposażony w technologię Self-Healing, która samoczynnie regeneruje drobne uszkodzenia powstałe w trakcie codziennego użytkowania. Oferta firmy 3mk skierowana jest do osób ceniących sobie wysoką jakość ochrony wyświetlacza w smartfonach. Koszty, jakie trzeba ponieść z tytułu inwestycji w trwałość ekranu są zdecydowanie niższe w porównaniu z naprawą jednej z najpopularniejszych usterek zgłaszanej na serwis telefonów komórkowych.

Mobilny Serwis
Telefonów Komórkowych

RePhone to marka ForceGSM.pl

Punkt Stacjonarny

CH Magnolia we Wrocławiu
ul. Legnicka 58

(Salon Teletorium)