Serwis mobilny RePhone – jak działamy?

W biznesie każda sekunda jest na wagę złota – też tak uważacie? Mobilny serwis RePhone działający na terenie Wrocławia i okolic to idealna alternatywna dla stacjonarnych placówek, które oferują naprawę smartfonów i telefonów komórkowych. Błyskawiczne naprawy z dojazdem do klienta to prawdziwa innowacja na dolnośląskim rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów otworzyliśmy serwis umożliwiający szybki serwis bez wychodzenia z domu.

Jesteście ciekawi, jak dokładnie działa RePhone?

Podstawą funkcjonowania mobilnego serwisu RePhone jest świadczenie usługi naprawy z dojazdem do klienta. To ogromny komfort dla wszystkich osób, którym zależy na profesjonalnej naprawie sprzętu, szanujących jednocześnie swój czas wolny. Wykwalifikowanego serwisanta RePhone można zamówić w dowolne miejsce na terenie Wrocławia i okolic, siedem dni w tygodniu od 8:00 do 22:00. Korzystając z usług RePhone można w zapomnieć o wydłużających się korkach i specjalnej wyprawie do serwisu w celu naprawy zepsutego urządzenia. Technicy naszej firmy pojawią się u Ciebie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, a sama naprawa zostanie wykonana w błyskawiczny sposób na miejscu. Usługę naprawy można zamówić nie tylko do domu, ale także do pracy, na uczelnie lub po prostu do pobliskiej kawiarni.

Jakie usterki można naprawić w mobilnym serwisie RePhone?

Niemalże wszystkie. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni technicy przy użyciu podzespołów pochodzących od sprawdzonych dostawców są w stanie w zaledwie kwadrans bezpłatnie zdiagnozować i zlikwidować usterkę. Błyskawiczniej naprawie podlegają przede wszystkim wadliwe akumulatory oraz rozbite wyświetlacze. Na oczach klientach naprawiamy również zepsute gniazda ładowania, mikrofony oraz głośniki. O przewidywanym czasie naprawy oraz szacowanym koszcie każda osoba zostaje poinformowana telefonicznie. Dodatkowo zajmujemy się konserwacją i zabezpieczeniem sprzętu przed ewentualnymi uszkodzeniami. Taka usługa jest wliczona w cenę naprawy, a jej celem jest zabezpieczenie Państwa przed ewentualną kolejną wizytą w serwisie. Co jeszcze oferuje mobilny serwis RePhone?

Gwarancja niezawodności aż na 90 dni

Po zakończonej naprawie serwisanci RePhone dokonują szczegółowych testów urządzenia. Jest to podstawą do wystawienia gwarancji niezawodnościowi na wykonaną usługę. Nasz mobilny serwisu oferuje 90-dniowy okres gwarancyjny, co oznacza że w okresie 3 miesięcy od przyjazdu technika klient może skorzystać z naszego serwisu całkowicie za darmo bez pobierania dodatkowych opłat. To ogromny komfort dla klientów, którzy posiadając gwarancję naprawy zdecydowanie chętniej powierzają swoje urządzenia w ręce specjalistów.

Chcesz na własnej skórze doświadczyć profesjonalizmu serwisu RePhone? Zadzwoń do nas na numer +48 885 012 600 lub odwiedź nas stacjonarnie w Centrum Handlowym Magnolia we Wrocławiu.

 

 

 

 

Mobilny Serwis
Telefonów Komórkowych

RePhone to marka ForceGSM.pl